Chyba při čtení/zápisu do Databáze. Chyba v tomto dotazu query = SELECT * FROM kategorie WHERE code='cz' AND zobrazeni_kategorie=1 ORDER BY seo_kategorie;Chyba při čtení/zápisu do Databáze. Chyba v tomto dotazu query = SELECT novinky.*,kategorie.* FROM novinky LEFT JOIN kategorie ON (novinky.id_kategorie=kategorie.id_kategorie AND kategorie.zobrazeni_kategorie=1) WHERE (novinky.code='cz') AND (novinky.zobrazeni_novinky=1) AND ((novinky.do_novinky is Null) OR (novinky.do_novinky = '0000-00-00 00:00:00') OR ('2020-01-23 00:18:52' <= novinky.do_novinky)) AND ((novinky.od_novinky is Null) OR (novinky.od_novinky = '0000-00-00 00:00:00') OR ('2020-01-23 00:18:52' >= novinky.od_novinky)) ORDER BY kategorie.poradi_kategorie ASC,novinky.poradi_novinky ASC,novinky.datum_novinky DESC; Podlahové krytiny: PVC podlahy, parkety, kusové koberce, korkové podlahy, lak na parkety | AR-Podlahy Sebastianides & XDECK

AR-Podlahy Sebastianides & XDECK - specialista na podlahové krytiny jako jsou: parkety, kusové koberce, korkové a PVC podlahy

Nový eShop

Rychlé odkazy:

AR-Podlahy Sebastianides & XDECK - specialista na podlahové krytiny: PVC podlahy, parkety, kusové koberce, korkové podlahy, lak na parkety

V naší prodejně v Radotíně si pod odborným dohledem můžete vybrat z množství nabízených podlahových krytin, kompletního sortimentu PVC, koberců, laminátových, dřevěných, korkových a parketových podlah. Vše nabízeno včetně odborné montáže. V prodejně samozřejmě také najdete kompletní sortiment příslušenství k podlahovinám všeho druhu jako například: obvodové a přechodové lišty, stavební chemie či prostředky k ůdržbě povrchů podlahových krytin.

Podlahové krytiny obecně

V dnešní době máte na výběr ze široké škály podlahových krytin. Můžete si vybrat mezi materilály jako jsou linoleum, laminát, korek, koberce, dřevo atd. Všechny tyto materiály mají své výhody a nevýhody. My nabízíme kompletní portfoliko podlahových krytin, přičemž veškeré vzorky jsou k vidění v naší prodejně, kde Vám rádi poradíme a pomůžeme se správným výběrem.

Parkety

CO JSOU TO PARKETY? Dřevo je staletím prověřený materiál, který je ceněný hlavně pro své estetické a užitné vlastnosti. Jedním z typů podlah z masivního dřeva jsou parkety.

Parkety jsou jedny z nejžádanějších druhů dřevěných podlah. Na rozdíl od podlah plovoucích, mohou být parkety pevně spojeny se spodní podkladní vrstvou. Parkety se skládají z dřevěných dílců do různých vzorů podle přání zákazníka. Poradíme Vám i s údržbou parket, jak zvolit vhodný lak na parkety atd.

  • Nabízíme masivní parkety - parkety jsou vyrobeny z jednoho celodřevěného kusu, vrchní vrstvu k peru a drážce tvoří brousitelnou část pro renovace. Na naší prodejně je možné předvést kompletní kolekce vzorků parket!!
  • Nabízíme parketové mozaiky - zámecké parkety různých vzorů

PVC podlahy

PVC podlahy jsou efektní a přizpůsobivé. Moderní PVC jsou ideální pro místnosti, kde potřebujeme hygienickou a vodě odolnou podlahu. Tato krytina je lehká, odolná, pružná a cenově dostupná. Stejně jako například laminát umí napodobit širokou škálu přírodních materiálů, dřevem počínaje a dlažbou či kamenem konče. Na výběr máme mnoho barev a vzorů PVC podlah. Podle třídy poznáme, pro jaké prostředí a namáhání je krytina určena.

Koberce

Tato tradiční krytina dnes zažívá znovuobrození nejen v obytných místnostech, ale i v kancelářích. Zde koberce vytváří příjemný a útulný dojem a výrazně zlepšují akustické i tepelné vlastnosti interiéru. Mezi hlavní výhody koberců bezesporu patří měkký a „teplý“ došlap, dobrá odolnost proti poškození a proti prošlapání. Jistou výhodou zejména v obchodních prostorech a kancelářích je také to, že koberec pobírá do sebe prach, který se pak tolik nevíří, jako by tomu bylo v případě hladkých podlah. Pokud je koberec dostatečně často vysáván, pak obstojí i u alergiků.

Korkové podlahy

Korková podlaha je ideální variantou pro ty kteří chtějí mít doma odolnou a dobře, či luxusně vypadající antialergickou podlahu s jednoduchou údržbou, ale zároveň příjemnou a teplou na došlap bosé nohy! V nabídce máme mnoho dekorů, ať už jako plovoucí korkové podlahy, tak jako korek, který se lepí přímo na vystěrkovaný beton, atd. Pravdou je, že ne každému se líbí chaotický vzhled korku, ale perfektní uživatelské vlastnosti pro bytové použití korku upřít nelze!

  • Nabízíme korkové podlahy HARO - propůjčuje každé místnosti čistý přírodní vzhled nezávislý na módních a interiérových trendech. Korek je ekologický a zdravotně nezávadný materiál, je teplý, tlumí nárazy a je trvanlivější proti otěru a roztržení než mnoho jiných podlahových krytin.
Mapa serveru Úvodní stránka - podlahové krytiny: PVC podlahy, parkety, kusové koberce, korkové podlahy, lak na parkety Napište nám