AR-Podlahy Sebastianides & XDECK - specialista na podlahové krytiny jako jsou: parkety, kusové koberce, korkové a PVC podlahy

Nový eShop

Rychlé odkazy:

KOBERCOVÉ ČTVERCE

Ukázky vzorů koberců

Black &:

Kolekce Black & je novinkou pro rok 2008. Jedná se o kobercové čtverce kategorie „Extra Heavy Contract“ (33-LC2) vhodné do kanceláří a objektů, kde jsou kladeny vyšší nároky na zátěž. Kvalitní polyamidové vlákno ANTRON 6.6 dodává koberci nutnou odolnost při styku s kolečkovou židlí. Plastická smyčka a zajímavý vzorek dodává koberci patřičnou dynamiku a optický vzhled.

Step:

Kobercové čtverce do objektů, vhodné do kanceláří, chodeb a jiných komerčních místností. Velký výběr barev (36 barevných dekorů) předností. V současné době můžete koberce najít v nejvyšší budově v republice (ECM City Tower) v Praze na Pankráci, cca 40.000m2.

Zebrano:

Kobercové čtverce kategorie „Extra Heavy Contract“ z kolekce STRUCTURES vhodné do kanceláří a objektů, kde jsou kladeny vyšší nároky na zátěž. Kvalitní polyamidové vlákno je ošetřeno systémem SOLUTION DYED, barvené v roztoku při procesu výroby.

Na naší prodejně je možné předvést kompletní kolekce vzorků!!


Mapa serveru Úvodní stránka - podlahové krytiny: PVC podlahy, parkety, kusové koberce, korkové podlahy, lak na parkety Napište nám