AR-Podlahy Sebastianides & XDECK - specialista na podlahové krytiny jako jsou: parkety, kusové koberce, korkové a PVC podlahy

Nový eShop

Rychlé odkazy:

DŘEVĚNÉ PODLAHY TŘÍVRSTVÉ

Třívrstvá sendvičová konstrukce dřevěných podlah nabízí výhody oproti masivním dřevěným podlahám v konstrukční stálosti. Jsou méně náchylné na tvarové změny vznikající změnou klimatu v místnosti. Pokládka je prováděna plovoucím způsobem. To znamená, že podlahové dílce nejsou fixovány k podkladu, ale pouze ve spojích, buď v lepením pera+drážky nebo skládáním v suchém zámku.Celková nižší výška než je běžná u masivních podlah umožňuje také pokládku v prostorech omezujících vestavnou výšku např. při rekonstrukcích. Rozměry jednotlivých třívrstvých podlah jsou variabilní dle sérií a jejich výrobců. Horní nášlapná vrstva s ušlechtilého masivu je nabízena převážně s hotovou povrchovou úpravou, tedy tak, že se po položení již nikterak neupravují. Síla této vrstvy umožňuje množství renovací přebroušením. Středová příčně uložená vrstva smrkového masivu a spodní protitahová vrstva zajišťují objemovou stálost. Jednotlivé vrstvy jsou během výroby lepeny a následně lisovány při vysokých teplotách.

HARO:

Společnost Hamberger Industriewerke GmbH se intenzivně věnuje práci se dřevem již 140 let. Za tuto dobu získala bohaté zkušenosti a v současné době je největším výrobcem dřevěných podlah v Německu. Odráží se to v kažkém čtverečním metru parket. HARO PARKETT je správnou volbou pro všechny, kteří mají nejvyšší nároky na kvalitu a design.

WEITZER PARKETT:

Weitzer Parkett byl založen v roce 1831 a v současné době má více jak 600 zaměstnanců, pokračuje tak v dlouholeté tradici. Více než 175 let zkušeností v procesu zpracování dřeva a v produkci dřevěných parket a schodišť umožňuje společnosti pokračovat v jejím vysokých standardech a bezchybném technickém provedení.

ADMONTER:

Žití s pravou hodnotou - v každé Admonter dřevěné podlaze se skrývá 900 let tradice. Již od 11. století se v okolí Benediktinského kláštera v Admontu (Rakousko) těží a upravuje dřevo. Již po dobu 30ti let přírodní podlahy z Admontu určují úroveň jakosti v oblasti vysoce kvalitních a ekologicky nezávadných dřevěných podlah v celosvětovém měřítku.

PARKETT MANUFAKTUR:

zakázková výroba prkenných podlah
Co je Parkettmanufaktur? Řemeslně zpracované podlahy pro individuality a jejich jedinečné prostředí domova!Oslavte renesanci tradičního řemeslného zpracování. Objevte magickou intenzitu a přitažlivost, kterou umějí vyzařovat pouze opravdové dřevěné podlahy. Parkettmanufaktur: řemeslné zpracování pro ty, kteří uznávají luxus pravých hodnot.

Na naší prodejně je možné předvést kompletní kolekce vzorků!!


Mapa serveru Úvodní stránka - podlahové krytiny: PVC podlahy, parkety, kusové koberce, korkové podlahy, lak na parkety Napište nám