AR-Podlahy Sebastianides & XDECK - specialista na podlahové krytiny jako jsou: parkety, kusové koberce, korkové a PVC podlahy

Nový eShop

Rychlé odkazy:

DŘEVĚNÉ PODLAHY DVOUVRSTVÉ

Dvouvrstvé lamely jsou povrchově upravené z výroby a po položení se již nikterak neupravují. Skládají se z nášlapné masivní vrstvy ušlechtilého dřeva a příčně uložené vrstvy smrkového masivu pro dosažení objemové stálosti. Vrstvy jsou lisovány při vysokých teplotách. Nášlapné vrstvy se liší v tloušťce. Výška nášlapné vrstvy je zpravidla od 3,6 mm do po 5 mm, síla této vrstvy umožňuje množství renovací přebroušením. Dvouvrstvé podlahy se lepí plošně. Většina provedení lze pokládat i do "stromečku".

Způsob pokládky u dvouvrstvých podlah má svá přesná pravidla, z toho důvodu doporučujeme využít profesionáních podlahářských firem.

HARO:

Společnost Hamberger Industriewerke GmbH se intenzivně věnuje práci se dřevem již 140 let. Za tuto dobu získala bohaté zkušenosti a v současné době je největším výrobcem dřevěných podlah v Německu. Odráží se to v kažkém čtverečním metru parket. HARO PARKETT je správnou volbou pro všechny, kteří mají nejvyšší nároky na kvalitu a design.

WEITZER PARKETT:

Weitzer Parkett byl založen v roce 1831 a v současné době má více jak 600 zaměstnanců, pokračuje tak v dlouholeté tradici. Více než 175 let zkušeností v procesu zpracování dřeva a v produkci dřevěných parket a schodišť umožňuje společnosti pokračovat v jejím vysokých standardech a bezchybném technickém provedení.

Na naší prodejně je možné předvést kompletní kolekce vzorků!!


Mapa serveru Úvodní stránka - podlahové krytiny: PVC podlahy, parkety, kusové koberce, korkové podlahy, lak na parkety Napište nám