AR-Podlahy Sebastianides & XDECK - specialista na podlahové krytiny jako jsou: parkety, kusové koberce, korkové a PVC podlahy

Nový eShop

Rychlé odkazy:

CHEMIE

Bona

V sortimentu společnosti Bona CR naleznete kromě kvalitních laků také lepidla na parkety a prvky dřevěných podlah. Vynikají pevností ve smyku a elasticitou.Dělí se podle typu na lepidla disperzní, syntetická, polyuretanová a silanová. Systém doplňují disperzní lepidlo na plovoucí podlahy a penetrační nátěry.

Bralep

Výrobní program zahrnuje vývoj a výrobu stavební chemie pro podlahové systémy. Široký sortiment obsahuje penetrace, samonivelační vyrovnávací hmoty a opravné tmely, rychletuhnoucí stěrkové hmoty, těsnicí materiály, dále lepidla na koberce, PVC a další podlahoviny. Vlastní laboratoř se především zabývá vývojem nových výrobků, ale také nezbytnou kontrolou hotových produktů před expedicí, aby byla zaručena konstantní kvalita, která je doložena certifikáty výrobků.

Thomsit

Podlahové systémy Thomsit zahrnují široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky na všechny typy podlah. Nabízíme Vám přehled informací nejen o naší nabídce, ale také o produktech Thomsit, jejich použití, správném začlenění a výběru.

Ufloor

Odborná pokládka podlah se skládá z řady rozličných úkonů. Jako Váš spolehlivý partner zabývající se problematikou podlah Vám chceme poskytnout jistotu při jejím provádění. Světová značka UFLOOR Systems představuje výrobky, servis a inovaci při nové pokládce podlah, údržbě a renovaci podlahových krytin všeho druhu, parket, keramických dlažeb a přírodního kamene.


Mapa serveru Úvodní stránka - podlahové krytiny: PVC podlahy, parkety, kusové koberce, korkové podlahy, lak na parkety Napište nám