AR-Podlahy Sebastianides & XDECK - specialista na podlahové krytiny jako jsou: parkety, kusové koberce, korkové a PVC podlahy

Nový eShop

Rychlé odkazy:

O NÁS

Tato rodinná firma vznikla v roce 1993, jednak jako logické vyústění předchozích pracovních aktivit spoluzakladatele firmy p.Sebastianidese a také na základě jeho dlouhodobých zkušeností v oboru podlahových krytin a znalostí místního trhu.

Firma v současné době zaměstnává 5 zaměstnanců, odborně zdatných s dlouholetou praxí v oboru.

S kompletní nabídkou veškerého nabízeného sortimentu Vás velice rádi osobně seznámíme ve vzorkové a konzultační prodejně umístěné v našem vlastním objektu v Praze Radotíně. V prodejně si pod odborným dohledem můžete vybrat z množství nabízených podlahovin, kompletního sortimentu PVC, koberců, laminátových, dřevěných a parketových podlah. Vše nabízeno včetně odborné montáže.

V prodejně samozřejmě také najdete kompletní sortiment příslušenství k podlahovinám všeho druhu jako například: obvodové a přechodové lišty, stavební chemie či prostředky k ůdržbě povrchů podlahovin.

V případě realizace zakázky standartně konzultace, zaměření a cenová nabídka ZDARMA.

Všechny produkty v našem sortimentu jsou pouze od renomovaných výrobců FATRA, FORBO, DOMO, HARO, WP, ADMONTER, THOMSIT, BONA.

Přijďte se podívat do naší prodejny a my Vám ukážeme že perfektní podlaha na dlouhé roky nemusí zůstat jen Vašim přáním.

Na návštevu se těší Sebastianidesovi.


Mapa serveru Úvodní stránka - podlahové krytiny: PVC podlahy, parkety, kusové koberce, korkové podlahy, lak na parkety Napište nám